DZIECI – Konferencja Przyjaźni

Opieka nad dziećmi w czasie „Konferencji Przyjaźni”

Drodzy Rodzice.

Zapraszamy Was na „Konferencję Przyjaźni” razem z dziećmi. Nasi najmniejsi uczestnicy spędzą wspaniały czas na zabawie i modlitwie. Będziemy tworzyli jedną wspólną grupę dzieci z Polski oraz dzieci z Niemiec w przypuszczalnym wieku 5-10 lat. W czasie rejestracji należy zgłosić chęć opieki nad dzieckiem do recepcji. Opiekę rozpoczynamy od soboty. Piątek spędzamy razem na szabacie. Czekamy na Was!

Drodzy Rodzice,

Jesteśmy rodzicami trójki dzieci w wieku 10, 8 i 3 lata. Należymy do Wspólnoty Chrześcijańskiej Jordan w której w aktywny sposób od kilku lat uczestniczymy w prowadzeniu Kościoła Dziecięcego. Na naszych spotkaniach realizujemy program Becky Fischer.

Wiem jak ważne jest to, aby docierać do dzieci z ewangelią już na tym etapie życia i nie pozostawiać ich samym sobie, aby zaszczepić w nich pasję do Chrystusa oraz do Ewangelii.

Mamy ogromny zaszczyt podczas Konferencji Przyjaźni organizować zajęcia dla dzieci. Wraz z naszymi przyjaciółmi z Niemiec zapewnimy Waszym dzieciom opiekę podczas całego czasu trwania konferencji jak również podczas wyjazdu na Westerplatte. W planach mamy zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne  oraz wszelkiego rodzaju gry. Chcemy też poznać się wzajemnie, co będzie skutkowało zbudowaniem relacji między dziećmi na przyszłość.

Oczekujemy Was z radością

Magdalena i Wenecjusz Tuczyńscy

Liebe Eltern,

Wir heissen Magda und Wenecjusz und sind Eltern von drei Kindern im Alter von 10, 8 und 3 Jahren. Wir gehören der Christengemeinschaft Jordan an, in der wir uns seit mehreren Jahren aktiv für die Leitung der Kinderkirche einsetzen. Bei unseren Treffen setzen wir das Becky-Fischer-Programm um.

Wir wissen, wie wichtig es ist, Kinder in dieser Lebensphase mit dem Evangelium zu erreichen und sie nicht alleine zu lassen. Ihnen die Leidenschaft für Christus und das Evangelium nahezubringen.

Es ist uns eine große Ehre, während der Freundschaftskonferenz verschiedene Aktivitäten für die Kinder zu organisieren. Gemeinsam mit unseren Freunden aus Deutschland betreuen wir eure Kinder während der gesamten Konferenzdauer, sowie während der Fahrt zu Westerplatte. Wir planen Bewegungsspiele, kuenstlerische Aufgaben und alle Arten von Brett- und sozial Spielen. Wir wollen uns auch gegenseitig kennenlernen, was seine zukünftige Auswirkung auf die Beziehungen zwischen unseren und euren Kindern haben wird.

Wir freuen uns auf Euch!